אריחים - שאלות ותשובות

איך זה עובד?


זהו תהליך מובנה שפיתחתי תוך כדי עבודה עם מאות לקוחות - נתחיל בתיאום פגישה - אתם וגם אני נפנה זמן - בד"כ כשלוש שעות - תלוי בגודל המטבח וביכולת קבלת ההחלטות שלכם - אני אפנה שולחן עבודה באורך 3 מטר - אתם תבואו עם תוכנית המטבח שכוללת מידות של האיזור שאותו צריך לחפות, ואת מיקום, גודל וגובה מהשיש של החלון או החלונות (אם יש), מיקום וגובה השקעים מהשיש (אם יש באיזור המחופה) - אם תוכלו להביא דוגמאות צבע של הארונות, הקירות האלומיניום והריצוף - יהיה מצוין. גוונים לא עוברים בתמונות בטלפון... - כשתגיעו לסטודיו אתן לכם הסבר על סוגי האריחים ומחירם - אם ראיתם מטבחים שיכולים להיות השראה עבורכם - זה הזמן להראות לי תמונות - נחשוב יחד על גובה החיפוי שמתאים לכם - נבדוק יחד באיזה גדלים של אריחים תרצו ואיך נסדר אותם - אציע לכם "ללקט" מהמדפים אריחים שתרצו לשלב בחיפוי - נתחיל לבנות את השילוב המתאים לפי תוכנית המטבח - בשלב הזה לעיתים נוצר בילבול ולחץ קל אבל אל דאגה, לאט לאט דברים מתגבשים - אחרי שניצור קטע באורך 1 מטר בערך, אחשב מחיר ואתן הערכה לכל החיפוי - אם התמחור מקובל עליכם נמשיך, אם יקר מדי - נבדוק איך אפשר להוזיל עלויות - נמשיך ביצירת החיפוי - נצלם את הפריסה שיצרנו ואז נחלק את המשטח למקטעים ממוספרים - אצלם עבורכם כל מקטע בנפרד ולאחר תמחור - אארוז אותו בחבילה נפרדת וממוספרת - בסיום העבודה נחשוב יחד איזה רובה תתאים - לפני שהרצף מגיע אליכם הביתה - תפרסו את האריחים על השיש או שולחן קרוב - השארו עם הרצף בזמן העבודה לראות שהכל ברור לו ואין טעויות - שילחו לי תמונות :-)
איך נצליח לקבל החלטות?


אני מודעת לעובדה שלרוב לקוחותי אין נסיון בבחירות מסוג זה ואני מקדישה זמן איכותי וסבלנות רבה כדי לעזור בקבלת ההחלטות יש כאן בחירה מורכבת - צבעים, גדלים, דוגמאות, פריסה ועלויות אני מבינה את הקושי ואבדוק איתכם האם הבחירה בשיבוצים מתאימה לכם...
איך נקבע המחיר?


התמחור מסובך... קיימים אריחים מסוגים שונים, בגדלים שונים ומחירים שונים אני סופרת את האריחים מהסוגים השונים במשטח שיצרנו ומכפילה במחיר כדי לקבל הערכה של העלות הכללית - אתמחר את הקטע הראשון שניצור ואכפיל בשטח הנדרש.
האם פגישה כרוכה בתשלום?


לא
ואם לא נרגיש בטוחים לבצע את ההזמנה?


אני מעודדת לקוחות שלא מרגישים בטוחים "לישון על זה" רק כשתהיו בטוחים אקבל את ההזמנה. אני משתדלת לא להגיע למצב שלקוחות מזמינים ומבטלים חבל על הזמן של האריזה.
איזה אריחים יש בשיבוצים?


בשיבוצים יש 2 סוגי אריחים האחד העיקרי - אריחי גרניט פורצלן בחמישה גדלים שונים מיוצרים באיטליה, מאד איכותיים ועמידים הסוג השני - אריחי ריצוף מקרמיקה - אנטיסליפ בגודל 33.8/33.8 ס"מ, מיוצרים בספרד
האם אפשר להשתמש באריחי ריצוף גדולים לחיפוי?


בהחלט אפשר קחו בחשבון שהם לא מתאימים מבחינת הגול לאריחים האחרים בסטודיו כל האריחים בגדלים שהם כפולות של 5 ואריחי הריצוף בגודל 33.8/33.8 ס"מ
האם האריחים עמידים לחומרי ניקוי?


כל האריחים מאד עמידים!
מאיפה מגיעים האריחים?


האריחים מגיעים מאיטליה אריחי הריצוף מגיעים מספרד
כמה עולים האריחים?


כל המחירים נמצאים כאן
איפה אפשר לראות תמונות של חיפויים למטבחים שנעשו בשיבוצים?


כאן באתר
ואם נתחרט ונרצה להחזיר את האריחים שקנינו?


אני מאד מקווה שזה לא יקרה בגלל כמות הזמן והעבודה שמושקעים בכל הזמנה במידה וזה קורה כאן תמצאו את מדיניות ביטול עסקה בשיבוצים
איך נקבל את האריחים?


תקבלו אותם ארוזים בחבילות ממוספרות ותואמות את המקטעים שיצרנו החבילות קטנות ותמיד תמיד תמיד לקוחותי מאוכזבים מגודלן...
האם אפשר לקבל את האריחים מודבקים לרשת?


לצערי לא בעבר ניתן היה להזמין אריחים מודבקים לרשת אך היום כבר לא ההדבקה העלתה משמעותית את המחיר ומאחר והצילומים והאריזה מאד מדויקים - אין הצדקה להדבקה.
מי מבצע את הדבקת האריחים על הקיר?


בד"כ קיים רצף באתר הבניה או בשיפוץ וזה תפקידם הדבקת אריחים בגדלים שונים דורשת איש מקצוע טוב ואם אין לכם רצף שאתם סומכים עליו - אשתדל לעזור ולמצוא מישהו מומלץ.
האם אפשר לקנות בשיבוצים רק אריחים צבעוניים ואת השאר לקנות בחנות קרמיקה?


בהחלט כן! במקרה כזה מומלץ לבוא עם האריח שלא נקנה בשיבוצים כדי לוודא שהגדלים תואמים.
האם אפשר להדביק את האריחים על אריחים קיימים?


זו שאלה ששואלים הרבה... בד"כ לא מומלץ צריך להתיעץ עם רצף אם יש שקעים או ברז על הקיר זה בעייתי
ואם המחיר גבוה לי מדי?


אנסה להחליף אריחים מצוירים למשל - שמחירם גבוה, לאריחים חלקים שמחירם נמוך יותר. חשוב שתדעו לפני שנפגש שהמחיר גבוה משמעותית מהמחיר בחנויות הקרמיקה.
למה מחירי האריחים בשיבוצים גבוהים יחסית לחנויות הקרמיקה?


שיבוצים אינה חנות קרמיקה שמוכרת אריחים לפי מ"ר זהו סטודיו בו כל אני עובדת עם כל לקוח על השילוב המתאים לו מגוון הצבעים, הגדלים והדוגמאות הוא עצום ודורש מלאי גדול של אריחים שונים. המחיר נובע מהזמן שמוקדש לכל לקוח ועלות המלאי שמאפשר את השילובים האינסופיים שלא קיימים בשום חנות קרמיקה.
האם אפשר להזמין אריחים מבלי להגיע לסטודיו?


טכנית אפשרי אבל ממש רצוי להגיע לסטודיו ראשית - בגלל שגוונים לא עוברים בצורה מדוייקת על מסכים ולא הייתי רוצה שיווצר מצב שכשתפתחו את החבילות תתאכזבו... שנית - יצירת החיפוי זו חווייה שחבל לפספס אותה אם הגוונים הרצויים הם שקטים מאד וגודל האריחים אחיד - נניח 10/10 ס"מ - לא צריכה להיות בעיה.
האם יש אפשרות למשלוח?


כן העלות - 60 ש"ח לחבילה שמשקלה עד 15 ק"ג.
האם האריחים מתאימים לעבודות פסיפס?


אלה אריחי גרניט פורצלן וקשה לעבוד איתם אני ממליצה לחפש אריחי קרמיקה למשל בבית הפסיפס בהוד-השרון