גופי תאורה - שאלות ותשובות

ממה עשויים גופי התאורה?


רוב גופי התאורה עשויים מקרמיקה וחלקם מזכוכית בתוספת קרמיקה
מי מייצר את גופי התאורה?


כל האלמנטים מקרמיקה מיוצרים ע"י נירית פלדמן בארץ בעבודת-יד נירית גם אחראית לכל הצד הטכני של הרכבת גופי התאורה. החלקים התעשייתיים - גופי הזכוכית וחלקי המתכת - מיובאים.
מי מעצב את גופי התאורה?


אני - שירה :-)
מה מיוחד בגופי התאורה של שיבוצים?


המודולריות היא שמייחדת את שיבוצים בכלל ואת גופי התאורה בפרט וכמובן הצבעוניות. הלקוחות משלבים את הצורות והצבעים שמתאימים להם כל אחד חווה מעיין סדנה פרטית ויכול לשחק במגוון העצום של הצורות הצבעוניות שבסטודיו.
האם אפשר לקבל את גופי התאורה במקום?


אם קניתם גוף תאורה מתוך המלאי שבסטודיו - ברור שתוכלו לקבל אותו מידית. אם הרכבנו גוף תאורה שמיועד לתליה מהתקרה - בד"כ אוכל להכין אותו עבורכם במקום. במקרה של גוף תאורה צמוד קיר - אזדקק לזמן הרכבה ואולי אציע לכם לגשת לשתות קפה בבית הקפה המשובח שצמוד לסטודיו - בורקין כמובן.
תוך כמה זמן נקבל גוף תאורה בהזמנה מיוחדת?


אם גוף התאורה מורכב מאלמנטים שקיימים בסטודיו האספקה יכולה להיות מיידית. אם יש צורך ביצור של חלק מהאלמנטים - האספקה תהיה תוך כחודש.
איך תולים כמה גופי תאורה מנקודת חשמל אחת?


אוכל לספק לכם בסיס מתכתי בהתאם לצורך. קיימים בסיסים עגולים וארוכים בגדלים שונים ניתן להזמין גדלים שאין בסטודיו ולבחור בכמות החורים בהתאם לצורך.
איזה חוטי חשמל (כבלים) קיימים לתליית גופי התאורה?


חוטי החשמל שכלולים במחיר גופי התאורה הם בצבעים שחור, לבן וסוג של שקוף. קיימים גם חוטי חשמל צבעוניים בתוספת מחיר של 20 ש"ח לגוף תאורה.
איזה "רוזטות" יש?


שחורות, לבנות, פליז מט ומבריק בגדלים שונים. בנוסף יש גם צבעוניות כמו בתמונה וגם צבעים רגועים יותר. חשוב לזכור שאני צובעת אותם בעצמי והצבע לא עמיד לשיפשוף, אבל... לא רבים מגיעים לתקרה לשפשף אותם... אפשר פשוט לנגב בעדינות. הן כלולות במחיר.
האם יש גופי תאורה מוגני מים?


לצערי לא.
האם גופי התאורה מתאימים לחדרי רחצה?


גופי התאורה אינם מוגני מים ולכן צריך לבדוק את התקן הקיים נהוג להשתמש בהם כאשר הם לא קרובים למקלחון - בד"כ מעל מראה.
איך בוחרים נורה מתאימה לצורך שלנו?


כל הנורות בסטודיו הן לד ובחרתי להשתמש רק בתאורה חמה. תוכלו לראות תצוגה של סוגי נורות שונים ויחד נבדוק מה הכי מתאים לכם מבחינת עוצמת האור הנדרשת והרגישות לסינוור אם קיימת. אל גופי התאורה מחוברים אחד משלושת הסוגים האלה: E27 - שזו הברגה רגילה - גדולה E14 - זו הברגה קטנה G9 - בית נורה קטן במיוחד שמשולב בגופי תאורה קטנים. מכל אחד משלושת הסוגים קיימות כמה אופציות רוב הנורות כלולות במחיר גוף התאורה.
איזה נורות מחוברות לגופי התאורה?


בכל גופי התאורה יש נורות לד בגוון חם בעוצמות אור שונות וסוגים שונים. לכדורי הזכוכית אני ממליצה על לד דמוי פחם - אלה נורות מקסימות גם כשהן כבויות אך עוצמתן נמוכה. אדגים לכם את האפשרויות השונות בסטודיו ויחד נחליט מה הכי מתאים עבורכם. הן כלולות במחיר, פרט לנורות מיוחדות שלא נמצאות בתצוגה.
האם אפשר להזמין גופי תאורה און ליין?


בהחלט אפשר, למרות שתמיד עדיף לראות את המבחר ואת הגוונים במציאות. חלק קטן מהדגמים מופיעים בחנות האינטרנטית מרמלדה מרקט אבל למה להתפשר? בתקופת הקורונה גיליתי שאפשר תוך כדי שיחת ווידאו להרכיב גופי תאורה ואני בהחלט פתוחה לאפשרות הזו. חשוב לתאם פגישה טלפונית וזו אפשרות ממש טובה למי שגר רחוק מבנימינה. מבחינת משלוח - לאיזור המרכז יצרתי קשר עם נהגת עליה אני מאד סומכת ולכן אין שום בעיה לגבי איזורים אחרים - אני עובדת עם חברת שליחויות איתה אני שולחת גופי תאורה מקרמיקה כאלה שאינם גדולים מאד. אני נמנעת מלשלוח גופים גדולים או כאלה שעשויים מזכוכית. בימים אלה אני בודקת אפשרויות נוספות.
האם אפשר לראות את גופי התאורה במקומות נוספים בארץ?


לצערי לא...
האם אפשר להזמין גופי תאורה שלא קיימים בתצוגה?


בהחלט כן. את כל הצורות הקיימות ניתן להזמין בכל הצבעים הקיימים.
איך תולים גוף תאורה מהתקרה?


תקבלו ממני "רוזטה" מתאימה ואת האביזרים הנלווים עם הסבר כמובן.
איך תולים גוף תאורה צמוד-קיר?


כל גוף תאורה צמוד-קיר נמכר עם "רוזטה" וכל האביזרים הנדרשים. בד"כ יש כמה אפשרויות ויחד נחליט איזה "רוזטה" מתאימה לכם.
באיזה אורך חוט החשמל עליו תלויים גופי התאורה?


אורך החוט 1.5 מ' אם יש צורל בחוט ארוך יותר - אפשרי.
איפה אפשר לראות ולקנות את גופי התאורה?


הסטודיו נמצא באיזור התעשיה שצמוד לתחנת הרכבת בבנימינה ברחוב המלאכה 10 ויש בו תצוגה גדולה ומגוונת. אפשר לקנות בו גופי תאורה מוכנים או להרכיב מהחלקים שקיימים בסטודיו. אפשר כמובן גם להזמין אם לא מצאתם בסטודיו את מבוקשכם. הסטודיו פתוח רק לפגישות אישיות ולכן חשוב לתאם איתי 054-5357-355 - שירה
האם אפשר להזמין גופי תאורה בצורות שאינן קיימות בסטודיו?


לצערי לא.
האם הסטודיו פעיל בתקופת הסגר?


הסטודיו פעיל במתכונת מצומצמת וללא קבלת קהל. ניתן לבצע הזמנות ויש אפשרות למשלוחים או לאספקה בבנימינה. דברו איתי אם יש לכם שאלות - 054-5357355 - שירה.